Інвек. Про компанію

Наша компанія  існує більш ніж 20 років, активну діяльність на ринку ветеринарних препаратів та кормових добавок веде з 1993 року. Під імям «ІНВЕК» діє з 1997 року.

Основною сферою діяльності компанії є реалізація різноманітних ветеринарних препаратів та кормових добавок, надання ветеринарних та зоотехнічних послуг, включаючи лабораторні послуги, реалізацію ветеринарно-зоотехнічного інструментарію та обладнання.

Наша компанія самостійно виготовляє широкий спектр преміксів та концентратів найвищої якості для сільгосптварин, птиці, риби.

Особливістю діяльності компанії є її сувора орієнтація виключно на високоякісні, сучасні та ефективні продукти та технології. Ми прагнемо пропонувати продукти та технології, що при їх правильному застосуванні забезпечують досягнення мінімально можливої собівартості кінцевих продуктів наших споживачів.

Нашими партнерами-постачальниками є передові світові хімічні та фармацевтичні компанії, а нашими основними споживачами – виробники тваринницької продукції – від дрібних фермерів до найбільших індустріальних птахо- та свинокомплексів в Україні, Грузії, Вірменії, Молдові та Росії.

Пропоновані нами продукти ми поставляємо споживачам напряму, а також через свої представництва, дистриб’юторів та торгових партнерів.

Філософія поведінки компанії на ринку базується на простих та ясних принципах:

· чесність у відносинах з партнерами та споживачами;

· максимальна увага до потреб клієнтів;

· чітке та оперативне виконання свої обов’язків;

· відповідальність за свої помилки, їх швидке виправлення;

· поставка на ринок тільки перевірених, високоякісних продуктів та технологій;

· прагнення постійно вдосконалювати свою роботу, бути кращими на ринку.

Весь багаточисленний колектив компанії щоденно втілює ці принципи до життя. Дякуючи активній праці наших робітників, їх прагненню максимально повно задовольнити потреби наших клієнтів, чесності та відкритості в роботі, наша компанія користується заслуженою репутацією та повагою серед своїх багаточисленних партнерів, споживачів та, що  важливо, серед своїх сумлінних конкурентів.

Центральний офіс компанії, виробничі потужності, лабораторія, склади, автогосподарство, магазин роздрібної торгівлі  розташовуються в м.Запоріжжя. В компанії працює до півсотні співробітників. Компанія є крупним  та сумлінним платником податків, активно бере участь в організації значимих соціально-культурних заходів в регіоні, надає посильну підтримку закладам освіти, охорони здоровя, культури та спорту.

Ми вітаємо Вас на нашому сайті  та сподіваємось, що інформація,  викладена на його сторінках, дозволить більше дізнатися про нашу компанію, зорієнтуватись у пропонованих нами продуктах та технологіях,  почерпнути багато нового, згадати відоме та прийняти необхідні Вам рішення.

Удачі!